Добруджа удари Черно море в контрола при децата

07-08-2014, 22:07

dobrichutre.bg

"Жълто-зелените" победиха "моряците" на Ники Кънчев с 3:2

Отборът на Добруджа победи тима на Черно море с 3:2 в контролна среща при децата, родени 2002 г. Двубоят се игра на изкуствения терен на спортен комплекс "Дружба".

"Моряците", водени от Ники Кънчев, поведоха в резултата през първото полувреме, но домакините успяха да направят пълен обрат през втората част. Головете за тима на Митко Недялков реализираха Георги Иванов и Денис Хюсеинов, а Брен Арнаувдов от гостите си отбеляза автогол, след центриране от корнер на Баро Николаев.

Любопитното е, че отборът на Добруджа е сформиран от преди месец, за разлика от своя съперник. Това стана след като двете добрички школи Изида и Добруджа се обединиха.

Преди седмица отборът на Митко Недялков игра контрола с другия варненски клуб Спартак (Вн), с треньор Живко Бояджиев, като двубоя завърши 2:2.