Освободен от Локо вкара на Евроколеж

Синьо-жълтите с първа точка за сезона след 1:1 срещу Димитровград

Отборите на Евроколеж и Димитровград направиха трето поредно реми между тях – 1:1. След два равни през изминалия шампионат, сега отново поделиха точките в мач от 3-ия кръг на Югоизточната „В” група.

За домакините точен беше Кристофър Димитров. Юношата на Левски изкара в началото на месеца едноседмични проби в Локо (Пд), но не бе одобрен от треньора Неделчо Матушев.

За колежани пък се разписа капитанът Георги Куртев.

В 22-ата минута след центриране от корнер Кристофър Димитров между трима с глава насочи топката в мрежата за 1:0.

Второто полувреме започна с бърз гол на колежани. При една бърза атака топката беше центрирана към Георги Куртев, който от точката на дузпата вкара за 1:1.

Така Евроколеж е на 10-о място с една точка, толкова има и Димитровград на 12-ата позиция. И двата отбора са с мач по-малко.

В следващият кръг Евроколеж е с трето поредно гостуване на Свиленград. Срещата е на 30 август от 18 часа.