31-08-2014, 20:48

Деница Христова

"Берое" гостува на футболният бг герой "Лудогорец"

В първото полувреме заралии водят с 1:0

"Берое" води на "Лудогорец" с 1:0 след края на първото полувреме в мач от VII кръг на "А" футболна група. Двубоят между двата тима е първият за "Лудогорец" след реванша със Стяуа от плейофите в Шампионската лига и се играе в Разград.

В 22-та минута Салим Керкар отбелеяза за„Берое“. Елиаш изведе по отличен начин алжиреца, който напредна няколко метра и технично преодоля Владислав Стоянов за 0:1.

Във временното подреждане на шампионата преди този кръг „Берое“ бе на втора позиция с равен актив с „Лудогорец“ и „Ботев“. След изиграването на двубоите от събота домакините са четвърти, а гостите шести с актив от 11 точки.
В досега изиграните 6 срещи между двата тима на ниво „А“ група „заралии“ все още нямат победа, а са постигнали единствено едно равенство. Головата разлика е 2:12, в полза на „орлите“.