05-09-2014, 19:25

fceurocollege.com

Plovdiv.utre.bg

Евроколеж и Спартак ще доиграват утре мача при резултат 0:1

Порой прекрати срещата от 5-тия кръг между Евроколеж и Спартак Пд на полувремето. Мачът се игра в Оризари и първото полувреме завърши при резултат 0:1 за гостите.

Главният съдия Георги Кабаков го отложи за утре от 16:00 часа. На полувремето на Оризари се изсипа порой и близо 20 минути двата отбора чакаха да спре, а теренът стана на огромни локви.

Когато удариха и гръмотевици, Георги Кабаков реши да не излага на опасност здравето на футболистите и реферите.

Иначе срещата започна равностойно и в 12-ата минута Кристофър Асенов с удар от 25 метра свари неподготвен вратаря на колежани Апостол Стоянов. Топката влетя в лявата сглобка за 0:1.

Преди това спартаклии удариха и греда след прехвърлящ удар на Андреев.

Играчите на Евроколеж отвърнаха в 22-ата минута с удар на Малев покрай вратата. Той беше изведен сам срещу стража на гостите, но не успя да намери мрежата. Малко по-късно пак се пробва, но отново шута му мина над напречната греда.