Ботев (Гълъбово) победи Добруджа

Добруджа е с 10 точки от началото на шампионата

Ботев (Гълъбово) победи Добруджа с 2:1 в двубой от 6-ия кръг на "Б" група. Двубоят започна с натиск на домакините. В 31-ата минута Иван Тилев засече с глава центриране от корнер и изведе домакините напред в резултата. В края на първата част гостите от Добрич бяха близо до изравняването - удар на Симеон Симеонов от фаул срещна гредата, пише football24.bg.

За радост на жълто-зелените фенове на стадиона в Гълъбово в 58-ата минута. Атанас Илиев се разписа за 1:1 след асистенция на Ивайло Димитров. Това бе седмият гол за централния нападател на Добруджа от началото на сезона от общо 10 отбелязани от отбора.

Добричлии опитаха да направят пълен обрат, но при контраатака на Ботев в 66-ата минута Георги Кирилов отбеляза за 2:1. Последва натиск на жълто-зелените, но резултатът остана непроменен.

Така Добруджа остана с 10 точки от началото на шампионата.