Фантастичен "Берое" прегази железничарите с 3:0

Заралии заслужено се прибират с трите точки!

С класическото 3:0 "Берое" победи "Локомотив" Пловдив пред собствената им публика. И трита гола паднаха през второто полувреме.

В 54 минута след изключително бърза контраатака Костадинов се разправи с цялата защита на Локо и Георги Костадинов откри резлутата с 0:1. Буквално 3 минути по-късно Жуниор Мапуку намери Салим Керкар на скорост в наказателното поле, той навлезе и отбеляза за 0:2. В 74 минута Игор Джоман намери Венцислав Христов в наказателното поле, който технично вкара за 0:3.

Заралии не срещнаха никакви проблеми при гостуването си в града под тепетата, те бяха по-активни и технични през всичките игрови минути, и заслужено се поздравиха с успеха.
Преди неделните мачове "Берое" заема втора позиция в класирането на "А" футболна група с 18 точки актив.

В сряда, 24-и септември, от 16 часа „беройци“ гостуват на ПФК „Бургас“ в двубой за Купата на България, а четири дни по-късно, в неделя „заралии“ посрещат ЦСКА в двубой за шампионата от 19:30 часа.