28-09-2014, 11:46

ФК Спартак (Пд)

Plovdiv.utre.bg

Спартак отнесе тройка от Гигант

Спартак (Пд) записа загуба с 1:3 при гостуването си на Гигант (Съединение) в мач от 8-ия кръг на Югоизточната "В" група. Срещата се игра при много тежки условия и наводнен терен.

В 31-ата минута бившият спартаклия Благовест Зайцев даде преднина на домакините за 1:0.

Второто полувреме не започна никак добре за "гладиаторите", като само в рамките на 5 минути - 50-а и 55-а, домакините решиха срещата с нови две попадения.

Въпреки лошия развой на срещата играчите на Спартак не се предадоха до края. В 70-ата минута Петко Фанев намали резултата за 3:1.

Спартак игра в състав: Петър Начев, Мартин Здравчев, Цветан Йотов, Николай Христозов, Петър Харлов, Даниел Колев (80-Костадин Ролев), Тони Станев, Кристофър Асенов (62-Петко Фанев), Росен Колев (62-Тошко Димитров), Димитър Юруков, Андрей Андреев.