Неделев сменен и при резервите на Майнц

Националът игра 78 минути при равенството 1:1 срещу Холщайн

Бившата звезда на Ботев Тодор Неделев продължава да се мъчи в Германия и дори не може да изкара пълни 90 минути за младежкия състав до 23 години.

Халфът игра 78 минути при домакинското равенство срещу Холщайн (Кил) в мач от 13-ия кръг на немската Трета лига.

Неделев всъщност започна атаката, при която падна единственият гол за Майнц. В 36-ата минута нашето момче центрира с левия крак от фланга към съотборника си Пади Пфлюке. Той с едно докосване пусна пас към Слишкович и нападателят вкара за 1:0.

След това обаче гостите изравниха в 67-ата минута и така оставиха Майнц на незавидното 18-о място с актив от 10 точки. Толкова има и вторият отбор на Борусия (Дортмунд), който обаче е с по-лоша голова разлика.

Последен с 8 точки е тимът на баварския Яан Регенсбург.

Неделев вече се присъедини към лагера на националния ни отбор в Правец.