Чудо! Маричанки загубиха гейм в Пловдив

03-11-2014, 13:15

ВК Марица

Plovdiv.utre.bg

Жълто-сините очаквано оглавиха класирането след регионалния турнир при девойките

Отборът на Марица (Пловдив) за девойки старша възраст изненадващо загуби един гейм срещу Хебър (Пазарджик) по време на домакинския си турнир в Трета група от Държавното първенство по волейбол на България.

На това ниво жълто-сините обикновено тотално доминират в своите мачове и загубата на гейм е наистина рядко явление.

Все пак пловдивчанки постигнаха победи и срещу двата си съперника, компенсирайки с разгромни резултати в някои от геймовете, и оглавиха класирането.

В първия си мач Марица се наложи над Родопа (Смолян) с 3:0 (25:15, 25:10, 25:20), а във втория момичетата на Иван Радичев надиграха Хебър с 3:1 (18:25, 25:18, 25:8, 25:9).

Междувременно, пазарджиклийки и смолянлийки спретнаха петгеймова битка помежду си, в която Хебър надви съперника с 3:2 (23:25, 25:15, 25:14, 25:27, 15:13).