Очаквана победа за хандбалистите на Добруджа

Те надиграха Левски с 34:23

Хандбалистите на Добруджа постигнаха шестата си победа в първенството на „А” група при мъжете. Тя бе изкована в зала „Русалка” над тима на Левски Левски (град Левски) с 34:23, съобщи centersport.org.

Още на почивката домакините си осигуриха комфортен аванс от 6 попадения – 19-13, който през втората част продължи да расте. В края на двубоя в игра влязоха и юношите, които затвориха мача с 11 гола разлика.
Най-точни за добричлии бяха Светослав Недев и Джошкун Якубов с по 7 гола. 5 реализира Антон Петров, а по 3 гола вкараха Стилиян Стоянов, Георги Михайлов, Свилен Христов и Златан Петров. С 2 се отчете Михаил Нейчев, а Стефан Ефтимов се разписа веднъж. След деветте изиграни срещи добруджанци имат актив от 12 точки, които затвърдиха мястото на тима в челната четворка.