Вижте как ще пътуват автобусите в новогодишната нощ

Новините

31-12-2014, 13:01

Автор:

BurgasUtre

Всичко от Автора

Още по Темата:

Безплатни автобуси в Новогодишната нощ

За предстоящите празнични дни - 31.12.2014, 01, 02, 03 и 04.01.2015 г., "Бургасбус" ЕООД въвежда следните изменения в разписанията на линиите и касовите салони:

I. ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ

Линиите във вътрешноградския транспорт ще се обслужват по установените празнични разписания със следните изменения:

1. На 31.12.2014 г. (сряда), последните курсове ще бъдат както следва:

- линия № 8: от Автогара "Запад" - 20.10 ч.; от кв. "Г. Езерово" - 20.45

- линия № 15: от Автогара "Юг" - 22.00; от кв. "Сарафово" - 22.00

- линия № 17: от Автогара "Запад" - 21.20; от кв. Крайморие - 22.00

- линия № 25: от Автогара "Запад" - 22.00 ч.; от от кв. "Д. Езерово" - 21.55

- линия № 30: от Автогара "Запад" - 21.40 ч.; от кв. "Банево" - 20.35

- по останалите линии на гр. Бургас - 22.00 ч.


2. На 01.01.2015г. (четвъртък) първите курсове от град Бургас ще бъдат както следва:

- линия № 8: от Автогара "Запад" - 7.00 ч.; от кв. "Горно езерово" - 7.35 ч.

- линия № 15: от Автогара "Юг" - 6.05 ч.; от кв. Сарафово" - 6.05 ч.

- линия № 17: от Автогара "Запад" - 6.00 ч.; от кв. "Крайморие" 6.30 ч.

- линия № 25: от Автогара "Запад" - 6.00 ч.; от кв. "Долно езерово" през кв. " Лозово" - 6.00 ч.

- линия № 30: от Автогара "Запад" - 6.00 ч.; от кв. "Банево" - 6.00 ч.

- по останалите линии на гр. Бургас - 6.00 ч.

3. От 23.00 ч. на 31.12.2014 г. (сряда) до 03.00 ч. на 01.01.2015 г.(четвъртък) по линии № 12, 12а и 211 ще се движат автобуси на всеки кръгъл час. В тези курсове в автобусите ще се пътува безплатно.

В новогодишната нощ по линии 1, 2 и 2А също ще се пътува без билетче. Графикът на движение на безплатните автобуси ще бъде както следва:


- линия 1 от Изгрев: 23.00; 00.00; 01.00; 02.00

от Меден рудник: 22.30; 23.30; 00.30; 01.30; 02.30

- линия 2 от Славейков: 23.00; 00.00; 01.00; 02.00

от Меден рудник: 22.30; 23.30; 00.30; 01.30; 02.30

- линия 2А от Славейков 22.30; 23.30; 00.30; 01.30; 02.30;

от Меден рудник: 23.00; 00.00; 01.00; 02.00.

Трите линии ще пътуват през цялата нощ, до 8.00 ч. на първи януари.

II. МЕЖДУСЕЛИЩЕН ТРАНСПОРТ

Всички междуселищни линии ще се обслужват по установените празнични разписания със следните изменения:


1. На 31.12.2014 г. (сряда) последните курсове ще бъдат както следва:

- № 61 Бургас - Рудник: от Автогара "Запад" - 19.40 ч.; от Рудник - 19.00 ч.

- № 18 Бургас - Твърдица: от Автогара "Запад" - 20.20 ч.; от Извор, през Твърдица - 19.55 ч.


2. На 01.01.2015 г. (четвъртък), първите курсове от Бургас ще се изпълняват както следва:

от Автогара "Юг":

- Бургас - Слънчев бряг - 6.50 ч.

- Бургас - Созопол - 7.00 ч.


от Автогара "Запад":

- Бургас - Драганово - 7.10 ч.

- Бургас - Рудник - 7.20 ч.

- Бургас - Твърдица/Извор - 8.10 ч.

- Бургас - Изворище - Брястовец - 8.30 ч.

- Бургас - Полски извор - 8.40 ч.

- Бургас - Българово - 9.40 ч.

3. На 01.01.2015 г. (четвъртък) първия курс от:

- Твърдица (през Крайморие) - ще бъде в 7.10 ч.

- Рудник - ще бъде в 6.40 ч.

- Българово - ще бъде в 8.20 ч.

- Крушевец - ще бъде в 7.00 ч.

- Равна гора - ще бъде в 6.45 ч.

- Средец - ще бъде в 6.50 ч.

- Русокастро - ще бъде в 7.00 ч.


ІІІ. КАСОВИ САЛОНИ И ПАВИЛИОНИ


1. Транспортна къща на 03.01.2015 г. (събота) ще работи от 08.00 до 17.30 ч., а през останалите празнични дни ще почива.

2. Павилионите за продажба на абонаментни карти ще работят със следното работно време:

- Павилион "ЖП Гара" - на 03.01.2015 г. ще работи от 06:30 ч. до 19:00 ч., а през останалите празнични дни ще почива.

- Павилион "М. Рудник" - на 03 и 04.01.2015 г. ще работи от 06:30 до 19:00 ч., а през останалите празнични дни ще почива.

- Павилион "МБАЛ" - на 03 и 04.01.2015 г. ще работи от 06:30 до 19:00 ч., а през останалите празнични дни ще почива.

- Павилион "Слънчев бряг" - на 02.01.2015 г. ще работи с нормално работно време, а през останалите празнични дни ще почива.

3. Касите на Автогара "Юг" и Автогара "Запад" на 31.12.2014 г. и на 01 и 02.01.2015 г. ще работят от 8.00 до 18.00 ч., а през останалите празнични дни ще работят по установеното работно време.

4. За предстоящите празнични дни Дружеството предоставя възможност на своите клиенти да пътуват с промоционалната карта Празник в цялата градска мрежа през следните дни:

- на 31.12.2014, 01 и 02.01.2015 г.

- на 03 и 04.01.2015 г.



Снимка на Деня

Щрихи от Плевен