Левски гази Вихрен с 8:0 в дебюта на Стойчо Стоев

ПФК Левски

Владимир Иванов

Боян Йоргачеви и Емил Нину вземат ще 8 хил. евро в Левски

Домовчийски с хеттрик

Левски започна ударно 2015 г., след като постигна убадителна победа с 8:0 в първата си проверка през зимната подготовка.

Двубоят бе първи за новия наставник Стойчо Стоев, а дебютни минути с фланелката на столичани записаха новите попълнения Боян Йоргачевич, Александър Александров и Емил Нину.

Двубоят започна отлично за гостите, които поведоха с 2:0 до 10-ата минута. И двете попадения бяха дело на Валери Домовчийски, който в първия случай бе най-съобразителен след меле, а във втория се разписа с глава.

В 29-ата минута Луис Педро покачи на 3:0 след изстел от близо, а малко след това стражът на Левски Йоргачевич бе заменен от Пламен Илиев.

Първата част приключи в 40-ата минута, тъй като двата треньорски щаба се бяха разбрали предварително за това.

Втората част започна вихрено за "сините", които увеличиха преднината си на 4:0.

Това стана в 52-ата минута, след като юношата Илия Димитров бе изведен от Роман Прохака.

Четири по-късно и словакът бе точен, а в 60-ата минута Радослав Цонев допълнително вгорчи живота на стража на "зелените".

В заключителните минути на срещата 26-кратните шампиони направиха разгрома на домакините пълен, след като първо Домо оформи своя хеттрик с удар под гредата, а в самия край и Бедоя се разписа за крайното 8:0.

Следващата проверка на Левски ще се проведе по време на втория лагер, който ще се проведе в Анталия.

Източник: Sportonline.bg