Калиакра би Спартак (Вн) с 14-годишни

Черноморец (Бч) надделя над Ботев (НП)

Калиакра победи Спартак 1918 (Варна) с 3-2 в контрола, която се игра на футболния терен с изкуствена тревна настилка в Каварна, съобщи centersport.org.

За домакините се разписаха Цветан Кожухаров, Цветомир Валериев и юношата на спартаклии Иво Михайлов. В последните 20 минути на срещата треньорът на Калиакра Иван Райчев пусна в игра четири 14-15-годишни юноши от школата на клуба. Черноморец (Бч), воден от Георги Иванов - Геша, победи с 2:1 срещу Ботев (Нови Пазар) на изкуствения терен на "Спортпалас". Двубоят бе от програмата на турнира "Балчик къп". И двете попадения за добруджанския отбор бяха отбелязани в първите 10 минути на мача. Техни автори бяха Беадир Беадиров и Мирослав Начев. Контролата на Добруджа с Бургас бе отложена заради обилен снеговалеж в Обзор. Следващият спаринг на добричлии ще бъде у дома - на 10 февруари срещу Локомотив (Мездра).