30-03-2015, 15:46

ПФК Берое

Sportonline.bg

"Заралии" записаха 9 победи 1 равен и 2 загуби

През изминалата седмица отборите от ДЮШ на „Берое“ изиграха 12 срещи. В тях бяха постигнати 9 победи, 1 равен и 2 загуби.

„Берое“ U21 нямаше официален двубой през седмицата. Тимът игра контролна среща със състава на „Ботев“ (Пловдив). Двубоят в Стара Загора завърши при резултат 1:1. Гостите откриха в 12-та минута, а след час игра Александър Манолов изравни. На 1 април от 16 ч. тимът приема състава на ЦСКА в двубой от Младежката група до 21 г.

„Берое“ до 19 г. разгроми „Ботев“ (Гълъбово) с 15:0 в домакинството си от Областната група за юноши старша възраст. Тимът е убедителен лидер в класирането.

„Берое“ U17 загуби с 2:1 гостуването си на „Левски“ U17 в мач от Елитната група. Домакините поведоха в 32-та минута след попадение на Ивайло Найденов. В 65-та минута Цветелин Атанасов изравни след добра контраатака. Пет минути след това беройци останаха с човек по-малко, след като Калоян Динев получи контузия, а трите смени вече бяха извършени. Домакините се възползваха от численото си предимство и успяха да стигнат до успеха след попадение на Божидар Божилов в 75-та минута. В последната минута Цветелин Атанасов получи червен картон за груб фаул. По този начин „Берое“ U17 заема 7 място с актив от 57 т. На 4 април от 15:30 е градското дерби с „Верея“ в двубой от XXXI кръг.

„Берое“ 99 разгроми „Ботев“ (Гълъбово) в двубой от Областната група за юноши младша възраст. Двубоят бе прекратен при резултат 0:7, тъй като домакините трябваше да останат с 6 души на терена. Така крайният резултат е 0:10. „Берое“ 99 е убедителен лидер в групата.

„Берое“ 2000 и „Берое“ 2001 нямаха двубои от Областната група за деца, родени през 2000 г. и 2001 г., тъй като срещите на двата тима бяха отложени.

„Берое“ 2002 също нямаше двубой от първенството, но тази седмица тимът ще участва на турнира „Чирпанска кама“. Опоненти в предварителната група са връстниците им от „Левски“ (София), „Локомотив“ (Пловдив) и „Борислав“ (Първомай).

„Берое“ 2003 почиваше тази седмица.

„Берое“ 2004 загуби от „Розова долина“ на Футбол 9 с 0:2, но победи „Розова долина“ 2 със 7:0 на Футбол 7.

„Берое“ 2005 победи „Хасково“ с 4:0

„Берое“ 2006 изигра 5 контролни срещи и постигна 5 победи. Тимът разби „Олимпия“ (Стара Загора) с 14:0 на Футбол 6. „Респект“ (Хасково) бе победен с 5:3 на Футбол 5, а „Стара Загора“ 2005 със 7:2 на Футбол 6. „Стара Загора“ 2005 бяха победени с 5:3 на Футбол 6, а „Берое“ 2007 с 11:6 на Футбол 5.