Официален сайт на Манисаспор

sportonline.bg

Ники Михайлов отново не игра за Мерсин

Николай Димитров вкара трите попадения при успех на своя Манисаспор

Юношата и бивш футболист на Левски Николай Димитров реализира хеттрик за своя Манисаспор във втората по сила дивизия на Турция. Хичо вкара трите попадения за успеха с 6:1 като гост на Ордуспор, с който тимът му временно се измъкна от зоната на изпадащите.

Хичо откри резултата в 27-ата минута от дузпа и вкара още две попадения в 52-ата и 69-ата минути. Саздагъ се разписа между тези голове в 31-ата мин., а Каяр в 72-рата и Незирглуларъ в 85-ата мин. добавиха още два гола. Мизрак оформи крайното 1:6 в 89-ата мин.

Димитров вече има 11 гола през сезона, а с днешния успех Манисаспор временно се изкачи над чертата, на 15-о място с 26 точки – 2 над зоната на изпадащите. Ордуспор е на последно място с едва 11 точки.