Иво Иванов: Допуснахме груби грешки в защита

"Не бе дадена дузпа за фаул срещу Жоро Андонов", смята капитанът на Берое

Капитанът на Берое Иво Иванов заяви, че допуснатите груби грешки в защита са довели до тежката загуба с 1:4 от Локомотив Сф в мач от втория кръг на плейофите в първата шестица на А група. Самият Иванов също не беше убедителен, а и получи жълт картон, който го вади от следващия мач на тима срещу Литекс в Ловеч.

„Много груби наши грешки в защита. Четири гола после се връщат много трудно, заяви Иванов. - Опитахме се да се върнем в мача, но не успяхме. Не мога да го кажа това отсъствието на Пенев и Зафиров е влияело или не. Излязохме просто, за да победим, но много лошо тръгна мача с този гол в първата минута, още в първите секунди. После опитахме да изравним. Имахме своите положения. Според мен не бе дадена и чиста дузпа срещу Жоро Андонов. Това повлия. Много тежко ни дойде този гол в продължението на първото полувреме. През второто се опитахме да обърнем мача, но за жалост не успяхме. Отиваме за победа срещу Литекс и ще се опитаме да я постигнем.”