БургасУтре

"Достойно естъ" в Поморие

Чудотворната икона на Богородица влиза днес в Поморие

Двубоят се игра на кампуса в квартал Сарафово

Отборът на Поморие записа победа над Добруджа (Добрич) в контролна среща. Двубоят се игра на кампуса в квартал Сарафово и завърши 2:1, съобщи tribunaburgas.bg.

Трябва да се отбележи изключително силната игра  на едно от новите попълнения в отбора воден от Малин Орачев – Славчо Шоколаров, той беше и един от малкото останал на терена през всичките 90 минути. Именно Шоколаров откри резултата в срещата в 5-ата минута. Той беше точен с глава, след като засече центриране в наказателното поле.

Четири минути по-късно още едно ново попълнение се разписа. Това беше Ахмед Ахмедов, който покачи на 2:0.

До края на полувремето не се случи нищо интересно пред двете врати, като гостите от Добрич нямаха дори точен удар във вратата пазена от Янко Георгиев.

През втората част двамата наставници заложиха предимно на юноши и на футболисти със статут на резерви.

Крайният резултат оформи бургазлията Галин Димов секунди преди финала. Играч на Добруджа стреля към вратата, топката се отби в лявата греда и попадна на крака на Димов, който не сгреши и успя да фиксира крайното 2:1.