bulgariautre.bg

Илиан Илиев пое Локо (Пд)

Иван Иванов продължава кариерата си в Локо (Пд)

Мартин Камбуров бележи за отбора на Илиан Илиев

Илиан Илиев записа първа победа като треньор на Локомотив (Пловдив). "Смърфовете" надделяха с 1:0 като гост на Монтана, а единственото попадение бе дело на неостаряващия Мартин Камбуров.

Монтана, който бе без наказания си треньор Емил Велев, започна по-добре мача и създаде няколко положения за гол. Постепенно гостите взеха инициативата и в края на първото полувреме пропиляха сериозни възможности.

Още в началото на втората част нещата си дойдоха на мястото и по-добрия отбор в срещата реализира попадение. В 50-ата минута Камбуров се измъкна от опеката на Асен Георгиев и излезе сам срещу Христо Иванов. Опитният нападател на Локомотив стреля добре по земя и не остави шансове на вратаря на Монтана.

Най-сериозното положение за домакините бе пропиляно от Петър Атанасов малко преди края на мача. Нападателят бе изведен сам срещу Ел Харуби, преодоля го, но не успя да уцели от няколко метра опразнената врата. Веднага след него на празна врата гол не успя да вкара и Сергей Георгиев.