Ювентус се наложи над Тотнъм с 2:1

Дибала и Бенатия отбелязаха за Юве, а Ламела за Спърс

Ювентус победи Тотнъм с 2:1 в мач от приятелския турнир Интернешънъл Чемпиънс Къп. Още в 5-ата минута аржентинецът Пауло Дибала откри резултата. В 15-ата минута на мача Ювентус поведе с 2:0 след гол  на новото попълнение Мехди Бенатия. За Тотнъм се разписа Ерик Ламела в 67-ата минута. Всеки от двата отбора имаше своите положения,но лондонския тим бе с повече пукнатини в защита.

Новото попълнение на Ювентус Миралем Пянич се представи много добре и каквото подхващаше му се получаваше. Другият нов играч Мехди Бенатия също бе на високо ниво. Вкара второто попадение за Юве с глава. Алекс Сандро и Пауло Дибала показаха обнадеждаващо лице на Юве през идващия сезон.

От новите играчи в Тотнъм Виктор Уанияма се представи на прилично ниво и подаде голов пас за попадението на Ламела. Холандския нападател Янсен не бе на нужната висота. До него достигаха малко топки.

Следващия мач на Тотнъм от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп ще бъде с Атлетико(Мадрид).