Русена Сланчева: Каквото можах, дадох от себе си

30-07-2016, 18:31

volleymaritza.bg

plovdivutre.bg

“Треньорът прецени, че трябва да вляза и да помогна на отбора“, заяви състезателката на Марица (Пловдив) Русена Сланчева след успеха на отбора с 3:1 победи като гост на Божур волей (Божурище) в премера от четвъртия кръг на Националната отборна лига по плажен волейбол за жени. В последния мач №4 пловдивчанки губеха с 0:1 гейма, когато Сланчева влезе като резерва и помогна за обрат до 2:1.  “Каквото можах, дадох от себе си. Постарах се. Момичетата тръгнаха малко по-лошо в мача. Загубиха първия гейм, в който водеха в самото начало и може би се поотпуснаха. След като треньорът прецени, влязох да помогна. Не мога да дам прогноза за последната премера между Перун (Варна) и Божур волей, понеже не знам в какъв състав ще играят двата отбора. Може би, ако Перун играят със състава, с който играха срещу Марица, според мен няма да имат проблем да победят и да запишат победи във всички мачове. За мен лично сезонът на пясъка почти приключи. Очаква ни един последен турнир с Диана Малинова в Кърджали от 12 до 14 август. Той ще е последен за мен заради клубните ми ангажименти по волейбол в зала, а тя ще продължи с друга партньорка.”