„Берое” разгроми „Созопол” на контрола в Стара Загора

В следващия мач "Берое" излиза срещу "Локомотив" (Горна Оряховица)

Старозагорски се наложиха с  5:1 след голове на Алекс Колев от дузпа, Ерик Почански, два на каращият пробен период в тима Карлос Охене и Давид Манга.

Беройци поведоха още в първата минута с гол на Алекс Колев от дузпа. Вторият гол падна в 14-та минута след като Ерик Почански се възползва от извеждащо подаване.

През второто полувреме треньорът  Александър Димитров пусна в игра новите попълнения и намиращите се на проби, за да види възможностите им в реална игра.  В 47-та минута Карлос Охене отбеляза третия гол, а седем минути по-късно отново се разписа за „Берое”. Петият гол падна в 69-та минута и бе дело на Давид Манга.

За гостите  в 83-та минута се разписа Диян Христов.

В контролата не участваха повиканите в националните отбори Благой Макенджиев, Илия Миланов, Атанас Зехиров, Георги Божилов, Христофор Хубчев и Александър Василев.

Следващият мач на Берое" е на 12 септември.  Старозагорци излизат срещу  "Локомотив" (Горна Оряховица) на стадиона в Пловдив от 20.00 часа.