Черно море удари Верея в Елитната до 19 години

“Моряците” бият с 2:0

Отборът на Черно море записа успех с 2:0 при домакинството си на Верея (Стара Загора) в мач от 12-ия кръг на Елитната група до 19 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост. И двата гола в мача паднаха през второто полувреме, съобщава varnautre.bg.

В 60-ата минута Стоян Илиев откри резултата. При центриране от корнер Румен Касабов отправи удар към вратата, а Илиев с вътрешен отклони топката в мрежата на гостите. В 88-ата минута Илиан Илиев изведе Калоян Диев на добра позиция и талантът на варненци оформи крайния резултат.

Освен двата гола “моряците” удариха и три греди. През втората част гостите имаха своите положение пред вратата на Иван Дюлгеров, но не успяха да ги реализират.

“Доволен съм от резултата, но не и от играта на отбора. Бяхме отпуснати и изтървахме доста положения. През втората част гостите създадоха няколко опасни ситуации пред нашата врата, но радостното е, че не успяха да ги вкарат”, каза пред varnautre.bg треньорът Тодор Каменов.