Първа загуба за Добруджа в СИ Трета лига

След гол от дузпа в края на мача

Футболистите на Добруджа допуснаха първа загуба в първенството на Североизточната трета лига. В мач от 14-я кръг днес „жълто-зелените“ загубиха като гости на Суворово с 1:2, като поражението дойде в петата минута на даденото от съдията продължение и то след дузпа. Добруджанци бяха повели в 17-та минута след красив гол на Петър Казаков. В края на първата част защитник на Суворово получи червен картон за фаул срещу Иван Иванов. Въпреки че бяха с човек по-малко домакините  успяха да изравнят в 75-та минута, а в самия край на добавеното време получиха прави да изпълнят дузпа и стигнаха до победата. За спечелените три точки основа заслуга има и вратарят на Суворово Неделчо Добрев, който на няколко пъти се намеси решително при удари на добричките футболисти.
След този кръг Добруджа остава на втората позиция с 27 точки.

Източник: ИА Добруджа