DobrichUtre.bg

Трудна победа на Добруджа 07

"Добруджа 07" се справи с "Тетевен Волей", 5 от 5 и за ЦСКА

Дебют на Онур Расим срещу родния му тим

Добруджа 07 очаквано взе петте изиграни гейма в контролата, която се игра снощи в зала Добротица пред около двадесетина зрители. В отделните части 25:14, 25:23, 25:17, 25:15 и 25:15. Гостите от Силистра, новак във втория ешалон - Висшата лига, са симпатичен отбор, в който са привлечени момчета от София, Русе, Варна и Шумен, а играта им се гради около добрия разпределител Милен Стоянов и бившия диагонал на Добруджа 07 Калоян Канев. Старши треньорът на домакините Мирослав Живков завъртя всички налични свои играчи в т.ч. и Онур Расим, когото добричките фенове видяха в игра за първи път и то срещу родния му тим. Онур замени в средата на пети гейм Жулиен Георгиев и дори успя да отбележи две точки. Най-резултатен в мача бе Илия Петков, който реализира 24 т. За Добруджа 07 контролата бе емоционален спаринг преди заредената с напрежение и позитивни очаквания среща с Нефтохимик Бургас, която ще се играе на 21 ноември, понеделник, от 18.30 часа в зала Младост, а за Доростол – възможност да проверят своите възможности, равнявайки се по шампиона.

Източник: ИА Добруджа