Добруджа 07 и Левски на европейската сцена днес

Двата мача започват в 20:00 ч

Мъжките отбори на Добруджа 07 (Добрич) и Левски София излизат днес, 22 декември, четвъртък за мачове-реванши от първия кръг на Купата на ЦЕВ. Срещите са в България и Черна гора, като и двете започват по едно и също време, от 20:00 ч (б.в), съобщава bgvolleyball.com.

Добруджа 07 е домакин на финландския Хурикаани (Лоимаа), като приема съперника в зала "Конгресна" във Варна. След като загубиха първата си среща с 0:3, сега добруджанци се нуждаят от победа с 3:0 или 3:1 за да достигнат до Златен гейм, който ще им позволи втори шанс и продъжаване напред. Двубоят може да се гледа пряко по БНТ 2, както и онлайн в спортната интернет телевизия Sportmedia.tv.

Левски гостува на Йединство, като мачът е в Биело полйе (Черна Гора). "Сините" надиграха съперника категорично с 3:0 гейма в първия двубой, като се нуждаят от два спечелени гейма за да отстранят черногорци да продължат във втория кръг на турнира.

BGvolleyball.com ще проследи на живо двата мача, точка по точка - ТУК.

Гледай Добруджа 07 - Хуарикаани в Sportmedia.tv - ТУК.