ЦСКА приема "Черно море" в първи мач от 15-я кръг на Суперлигата

bfv

bulgariautre.bg

ЦСКА спечели гостуването на Монтана Волей с 3:1

"Армейците" домакинстват днес от 18 часа в зала "Васил Симов"

Само два дни след междинния, 14-и кръг от Суперлигата при мъжете, който бе на 24 януари (вторник), първенството продължава без почивка, като веднага следва 15-я кръг. Той ще бъде в три дни, като започва от днес, 26 януари (четвъртък) и приключва на 28 януари (събота).

Първият мач от кръга е между отборите на ЦСКА и "Черно море"(Варна) , като "червените" домакинстват на варненци днес, от 18:00 ч, в столичната зала "Васил Симов".

За момента ЦСКА  е на втора позиция във временното класиране с дванадесет победи, една загуба и 34 точки, с 3 точки по-малко от първенеца "Монтана". Армейците обаче имат и мач по-малко, поради отложена среща с "Нефтохимик 2010", която ще се играе на 31 януари. Тимът на "Черно море" се намира на десето място в таблицата, с четири победи, осем загуби и 13 точки.
Телевизионен този уикенд е двубоят "Левски" - "Монтана", който ще се проведе на 27 януари (петък) от 18:30 ч в столичната зала "Универсиада", съобщи  БФ Волейбол.