"Септември" Тервел загуби от "Спартак" Варна в контрола

Обединеният тим на “соколите” победи Септември (Тервел) на “Локомотив”

Обединеният Спартак спечели с 1:0 срещу Септември (Тервел) първата си контрола на стадион “Локомотив“. Единственият гол бе вкаран в 20-ата минута, а автор на попадението стана Симеон Симеонов, съобщава varnautre.bg.
В спаринга Иван Найденов използва два състава в двете полувремена, като на терена бяха футболисти от школата на варненския клуб, родени през 1996, 1997 и 1998 година.
Най-големият от тях бе Ивайло Русев, който игра до почивката. Проверката пропусна Пламен Иванов.

Следващата събота Спартак Варна играе с Калиакра от 14 часа, а на 19 февруари варненци излизат в първия си официален мач за годината – отложения от есента с Кубрат, от 14 часа на „Локомотив“.

Съставът на Спартак:

Първо полувреме: Георги Георгиев, Евгени Младенов, Мартин Киров, Кристиян Калудов, Джамил, Симеон Николов, Христо Станев, Ивайло Русев, Динко Динков, Симеон Симеонов, Георги Бербенков

Второ полувреме: Явор Владимиров, Георги Щерев, Венелин Колимечков, Вилиан Денчев, Денислав Драганов, Даниел Друмев, Денис Гюрешчи, Владислав Георгиев, Микаел Асад, Радослав Радев, Димитър Димитров,