Димитров започва срещу Янович в София

След Гришо на корта за втория си мач на двойки ще излязат Димитър Кузманов и Александър Лазов

Йежи Янович (Полша) победи Дуди Села (Израел) с 6:4, 6:4 и ще е първият съперник на Григор Димитров в тазгодишното издание на Garanti Koza Sofia Open. Основен партньор на турнира е Fibank.
Българинът като поставен под №3 почива в първия кръг и ще започне участието си от втория в четвъртък не преди 18:00 часа.
След Димитров на корта за втория си мач на двойки ще излязат Димитър Кузманов и Александър Лазов,съобщи БФ Тенис.

Джулия Терзийска приключи на четвъртфиналите на двойки на турнира в Еджбастън (Великобритания) с награден фонд 15,000 долара. В тандем с хърватката Ива Приморац нашата състезателка загуби от Мая Лумсден (Великобритания) и Панна Юдварди (Унгария) с 3:6, 4:6.

Александрина Найденова приключи участието си в турнира на ITF в Лонсестън (Австралия) с награден фонд 60,000 долара. След като вчера отпадна на двойки, днес българката отстъпи на Тамара Зидансек (Словения) с 0:6, 3:6.