starazagorautre.bg

Берое с равенство в последната си контрола

„Берое“ се раздели с Макенджиев

В следващия си двубой „Берое“ приема ЦСКА-София

„Берое“ изигра страхотен мач и победи „Дунав“ с 0:4 в среща от XX кръг на Първа професионална лига. Антон Карачанаков откри резултата в 4-та минута с първия си гол за тима в официален мач. Отново Карачанаков се разписа с директен гол от пряк свободен удар в 58-та минута, а минута след това Мапуку добави гол за 0:3. Последното попадение бе на Салмикиви в 79-та минута, който също се разписа за пръв път в официална среща за „Берое“.
В следващия си двубой „Берое“ приема ЦСКА-София. Двубоят е насрочен за 25 февруари от 15 ч. на стадиона под Аязмото.
„Дунав“ (Русе): 1. Мартин Луков, 66. Искандер Джалилов, 4. Петър Патев, 22. Михаил Милчев, 28. Атанас Атанасов, 11. Диян Димов (к), 6. Самир Аясс (57′- 5. Тейнур Марем), 94. Юлиан Ненов (54′- 77. Бранимир Костадинов), 7. Бирсент Карагерен, 10. Васил Шопов, 99. Ндуйе Мойеци (46′ – 9. Мирослав Будинов); неизползвани резерви: 86. Станислав Антонов,21. Олексей Ларин, 23. Христофор Хубчев, 32. Стефан Митев; старши треньор: Веселин Великов
„Берое“ (Стара Загора): 12. Душан Перниш – 21. Венцислав Василев, 5. Асен Георгиев, 6. Иво Иванов (к), 28. Веселин Пенев – 4. Кохей Като, 3. Карлос Охене (76′- 11. Виле Салмикиви) – 7. Мартин Райнов, 24. Матеас Делич (67′- 23. Борислав Цонев), 17. Антон Карачансков (80′ – 27. Денислав Станчев),  – 10. Жуниор Мапуку ; неизползвани резерви: 1. Михаил Михайлов, 15. Георги Динков, 18. Атанас Зехиров, 91. Ерик Почански; старши треньор: Ферарио Спасов

Източник:beroe.bg