Хандбалистите на "Добруджа" надиграха "Спартак" (видео)

И с липсващи титуляри

При отсъствието на няколко титуляри – вратарят Емил Иванов, голмайсторът Джошкун Якубов и опитният Илиян Илиев, мъжкият хандбален отбор на Добруджа успя да постигне желана победа като домакин в зала Русалка над Спартак Варна. Мачът завърши при резултат 35 :30, като на полувремето гостите имаха предимство от 1 гол 14:15. Добри изяви демонстрира вратарят Ивайло Костов, който направи 16 спасявания, по 8 за всяка от двете части. Йордан Михайлов реализира 8 гола за домакините, Златан Петров и Александър Димитров добавиха по 6 точни попадения. Мирослав Симеонов и Михаил Нейчев се разписаха по 5 пъти в тази среща.
През последните десетина минути ст.треньорът Георги Андреев заложи на младите състезатели Донислав Димитров, Красен Крайчев и Илиян Денев, които доиграха мача.
Предлагаме изявленията на Антон Петров и на ст.треньора Георги Андреев.