Спартак 1918 загуби от Калиакра в контрола

varnautre.bg

dobrichutre.bg

46-годишна пешеходка загина на пътя между Каварна и Шабла

“Соколите” отстъпиха с 2:5 в Каварна

“Спартак 1918” загуби от “Калиакра” Каварна с 2:5 като гост в контролен мач, игран на стадиона в Каварна., съобщава varnautre.bg

“Соколите” на два пъти повеждаха в резултата, чрез Ивайло Русев (6) и Симеон Симеонов (27) и до 65-та минута водеха с 2:1, след което домакините направиха обрат.
През второто полувреме, старши треньорът на “Спартак 1918” Иван Найденов пусна в игра трима футболисти от юношите старша възраст на клуба: Петър Душков, Явор Каравелски и Неделин Николов.
 Съставът на Спартак: Христо Купенов (46 – Георги Георгиев), Георги Щерев, Вилиян Денчев, Кристиян Калудов, Венелин Колимечков, Диян Моллов (70 – Петър Душков), Динко Динков (50 – Дениз Гюрешчи), Владислав Георгиев, Ивайло Русев (75 – Неделин Николов), Георги Бербенков (70 – Явор Каравелски), Симеон Симеонов (50 – Даниел Друмев).
 В следващия ХIV кръг на първенството в областната група, “Спартак 1918” ще гостува на “Спортист” Михалич. Мачът е на 22 април, събота, от 16 ч., на стадиона в Михалич.