Ако Байерн играе в стил "Юп Хайнкес" ще отстрани Реал

Баварците трябва да се отърсят от маниера на Анчелоти

Първият четвъртфинал между Байерн и Реал, завършил 2:1 за гостите, разкри слабостите на баварците. Вече двама треньори на мюнхенския тим рушат създаденото в стил "Рамщайн" от Юп Хайнкес,който преди да си тръгне от Алианц Арена остави требъл включващ и трофея отШампионската лига.

След това Гуардиола с неговото "тики така", и сега Анчелоти със своята предпазливост направиха от мощния Байерн един, нехарактерно за германския темперамент, бавен и плах тим.

И въпреки това, ако дузпата за Байерн срещу Реал в края на първото полувреме не бе изпълнена от Видал, а от Нойер резултата ставаше 2:0. И май всичко с Роналдо и компания приключваше.

Сега, на "Бернабеу" Байерн трябва да се отърси от маниера на своя треньор Анчелоти. Трудно, но не невъзможно. И да се опита да играе мощно. Тогава може и да стане чудото и Байерн да отстрани Реал.