Добруджа загуби шансове за първото място

Кадър: Добруджа ТВ

dobrichutre.bg

Добруджа вкара 4 на Ботев (Нови пазар)

След равен с Черноморец (Балчик)

Добруджа изгуби шансовете си да настигне Черноморец Балчик, след като двата отбора завършиха 0:0 на стадион Дружба. Така, три кръга преди края на  шампионата, разликата на върха от 8 точки в полза на тима от Балчик се запази. Двата отбора днес не успяха да предложат на публиката зрелища, като головите положения пред двете врати бяха изключително малко. Пред първата част добруджанци бяха по-плахи и много трудно успявах да наложат своята игра. За сметка на това гостите организираха няколко добри атаки, но не успяха да затруднят вратаря Златев. След почивката „жълто-зелените” вдигнаха темпото и заиграха по-агресивно в атака. Все пак първата по-сериозна опасност дойде в 79-та минута, когато Тодор Колев стреля от десетина метра над вратата. Така за трети път този сезон двата отбора не успяха да излъчат победител.
По трибуните на стадион „Дружба” имаше около 500 зрители. Мачът бе наблюдаван от кметовете на Добрич Йордан Йорданов и на Балчик – Николай Ангелов. Сред зрителите бяха още треньора Николай Костов и бившият национал Милен Петков.

Източник: МГ Добруджа