23-07-2017, 10:18

dobrichutre.bg

Милен Петков: От „Добруджа” правим „Лудогорец”, но без пари (видео)

В контролна среща на стадион "Дружба"

Добруджа завърши 1:1 с юношите на Черно Море в контролна среща, играна на стадион Дружба. Втората проверка от предсезонната подготовка на добруджанци не предложи особено атрактивен двубой за зрителите. През първата част почти липсваха головите ситуации. Все пак добруджанци стигнаха до гол в 43-та минута – след изпълнение на корнер Даниел Граматиков засече с глава за 1:0. След почивката Диян Божилов смени по-голямата част от футболистите. Моряците стигнаха до изравняване в 65-та минута, след като се възползваха от грешка в отбраната на Добруджа. Десет минути по-късно удар от фаул на Мердин Мехмедов срещна напречната греда, след което топна около голлинията, като останаха сериозни съмнение дали не е била зад нея, но реферът остана безмълвен. В игра не се появиха контузените Кристиян Петков и Станимир Андонов. От групата отсъстваше и Симеон Симеонов.

Източник: МГ Добруджа