Добруджа победи Септември (Тервел)

В последната си контрола преди сезона

Добруджа победи с 3:1 Септември (Тервел) в последната си контрола преди началото на новия сезон в Североизточната Трета лига. Добруджанци откриха в 20-та минута, когато Георги Колев подаде към Кристиян Пешков, който от десетина метра вкара за 1:0. Последваха два пропуска на Матадос и Явор Колев, преди в 35-та минута Матадос да покачи на 2:0, след като бе изведен сам срещу вратаря на Септември. В 48-та минута Васко Боев бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Георги Колев. Последваха множество смени в състава на Добруджа, което доведе до доста пробойни в отбраната. Футболистите на Септември създадоха няколко сериозни положения за гол, като в 81-та минута юношата на добричкия клуб Николай Живков се разписа във вратата на Митко Илиев с хубав диагонален шут.

Източник: МГ Добруджа