Спартак загуби гостуването си на Септември Тервел

“Соколите” отстъпиха с 0:2

Спартак 1918 загуби с 0:2 гостуването си на Септември (Тервел) в мач от третия кръг на Трета лига – Североизточна група, съобщава varnautre.bg. Това е второ поражение за варненци, които имат и едно равенство.

Първото полувреме приключи при резултат 0:0, а домакините откриха в 56-ата минута. Футболист на Септември засече с глава центриране от фаул близо до корнера. В последните минути гостите изпуснаха две много чисти положения. Секунди преди края на дългото продължение, когато и вратарят на спартаковци влезе в противниковото наказателно поле, за да търси изравняване, тервелчани успяха да вкарат от центъра на празна врата.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Микаел Асад, Вилиян Денчев, Никола Христов, Синан Мехмед, Кирил Кръстев, Ерхан Чете, Мартин Недев, Цанко Георгиев, Ивайло Русев, Милен Бабаджанов (72-Виктор Димитров).