Две домакинства за „Берое“ в Елитните групи през уикенда

Днес от 17:30 часа „Берое“ U19 се изправя срещу „Ботев“ (Пловдив)

С два домакински мача продължава участието на „Берое“ в Елитните групи този уикенд. Днес от 17:30 часа „Берое“ U19 се изправя срещу „Ботев“ (Пловдив) в среща от четвъртия кръг на първенството. До този момент тимът, воден от наставника Иван Гаджев има две равенства и едно поражение и ще търси първа победа през сезона.

Съперникът на Берое днес има две поредни победи в първенството. В последния кръг тимът от Пловдив спечели срещу „Левски“ като гост.
Срещата в Елитната юношеска група до 19 г. започва в 17:30 ч. на спортна база „Берое“.
В неделя от 17:30 часа пък е двубоят на „Берое“ U17 срещу „Славия“. Мачът е от 4 кръг на шампионата, но е втори пореден за момчетата на Тодор Станев тази седмица. В средата й „зелено-белите“ приеха „Етър“ и записаха третата си поредна победа от началото на сезона.
Старозагорци са лидери в класирането с пълен актив от точки и впечатляващата голова разлика от 13:0. „Славия“ пък е на четвърто място с 2 победи и 1 загуба. „Белите“ са отбелязали само гол по-малко от старозагорци, но са допуснали цели 7 попадения в своята врата.