dobrichutre.bg

Черноморец (Балчик) изпусна победата

Черноморец (Балчик) загуби от Ботев (Враца)

2 дузпи и 4 гола

Много емоции предложи на публиката двубоят от 8-ия кръг на Втора професионална лига между Черноморец Балчик и Локомотив София. Мачът завърши при резултат 2:2, но домакините трябва повече да съжаляват за победата, тъй като изпуснаха преднина от два гола.
В главно действащо лице в двубоя в Белия град се превърна главният съдия Валентин Станчев, който с отсъжданията си буквално изкара извън кожата старши-треньора на „железничарите” Младен Додич и изпълнителния директор Бойчо Величков.
От Локомотив имаха претенции за отсъдената за Черноморец дузпа през първото полувреме, както и за неотсъден наказателен удар в тяхна полза минута след подновяването на играта след почивката. Освен това столичани бяха нашарени с картони.
На полувремето привържениците на Локомотив призоваха треньора на вратарите Йордан Господинов да прекратят мача, но в крайна сметка здравият разум надделя.
Нападателите на двата тима Владислав Мирчев и Илия Димитров отбелязаха по две попадения за крайното 2:2.