„Берое“ U17 разгроми „Сокол“ (Марково) – 5:1

Следващата седмица тимът приема „Пирин“ (Благоевград)

„Берое“ U17 се върна на победния път и записа четвъртата си победа от началото на сезона в Елитната група. В среща от 9 кръг на шампионата тимът на наставника Тодор Станев разгроми „Сокол“ (Марково) с 5:1 като гост.

„Зелено-белите“ първи отбелязаха гол след като Иван Георгиев се разписа още в 10-та минута. Домакините изравниха от дузпа малко по-късно, но чрез Христо Иванов „Берое“ отново поведе в резултата преди почивката.

През втората част старозагорци не оставиха съмнение в превъзходството си. Двамата голмайстори от първото полувреме – Иван Георгиев и Христо Иванов отбелязаха по още едно попадение, разписа се и Мартин Маринов.

С успеха „Берое“ U17 сложи край на негативната си серия от пет поредни поражения в първенството и вече е с актив от 12 т. в средата на таблицата. Следващата седмица тимът приема „Пирин“ (Благоевград). Мачът е насрочен за 14 октомври от 15:30 часа на Спортна база „Берое“.

Източник: beroe.bg