09-10-2017, 11:40

Пресцентър Община Русе

Русе утре

В него взеха участие 9 жени и 20 мъже

Тази събота, 7.10.2017 г., при отлични условия и организация, в обновената зала за тенис на маса в гр. Русе на ул. „Щип“ №14, се проведе последния работнически турнир от спортния календар - ЛЯТО 2017 на Работнически Клуб „Спорт и Здраве – Русе“. Състезанието бе предназначено за мъже и жени – индивидуално. В него взеха участие 9 жени и 20 мъже - състезатели на  „Оргахим“ АД,  „БТБ-България“ АД, Община Русе, ВИТТЕ Аутомотив, СИС – Индъстриз, Атлас Копко България ЕООД, Зорница S, ЕСО МЕР - Русе, КЛААС ООД, ВиК- Русе, Колорс Инженеринг ЕООД и АГРО Микрон АД .

Организатор на турнира е Работнически Клуб „Спорт и Здраве-Русе“, подкрепен от Община Русе, Българска работническа федерация „Спорт и Здраве“ и Мебелна компания „ИРИМ“ ЕООД.

3-то място - Мирела Кяшева - ВИТТЕ Аутомотив

Наградите на победителите бяха връчени от г-н Петър Петров  - председател на Спортен Клуб по тенис на маса  „Дунав Русе“.

След награждаването на призовите тройки мъже и жени, бяха връчени и купите за най-масово участие и за комплексен победител в седемте работнически турнира, проведени през това лято.

НАЙ-МАСОВО УЧАСТИЕ:

ПОБЕДИТЕЛ: „БТБ-България“ АД с 42 участници пред ВиК – Русе с 38 участници и Държавно предприятие Пристанищна Инфраструктура със 17 участници

КОМПЛЕКСЕН ПОБЕДИТЕЛ В РАБОТНИЧЕСКИТЕ ТУРНИРИ „Лято -2017“ стана отборът на ВиК – Русе със 122 точки пред отборите на „БТБ-България“ АД с 81 точки  и  ДППИ с 49 точки.

Купата на Комплексния победител бе връчена на инж. Нинов – Ръководител Технически Отдел във ВиК ООД Русе.