Светлина Еленова

Тази вечер избират новата "Мис България", Плевен стиска палци на Валерия!

24-годишната софиянка Тамара Георгиева спечели конкурса

Бургазлийката Йовита Георгиева е втората най-красива жени в България. Ученичката в Професионалната гимназия по туризъм стана първа подгласничка на новоизбраната „Мис България 2017“.
24-годишната софиянка Тамара Георгиева спечели конкурса, който се проведе снощи в столицата. На трето място се класира пловдивчанката Габриела Топалова. Подгласничките ще представят България на международните конкурси Miss Globe и Miss Bikini International, а победителката – на световния финал Miss Planet.
Йовита Георгиева спечели право да участва в националната надпревара, след като стана „Кралица на Бургас“ през август тази година. Красавицата е носителка на десетки титли и отличия по спортни танци.
Йовита е на 17 години, зодия „скорпион“. Тя се занимава професионално със спортни танци – активен състезател е и тренира малки деца. Иска да продължи да се развива в тази област.