11-03-2018, 20:44

архивен

Velikotarnovoutre

„Етър“ с поредица от три двубоя срещу челните отбори в класирането

„Етър“ гостува в неделя на "Левски" в мач от 25-ия кръг на Първа лига. Срещата, играна от 17:30 часа на стадион "Георги Аспарухов" в столицата завърши равен 1:1.

Мачът предложи наистина големи емоции за любителите на играта, а напрегнатите моменти започнаха още в третата минута от двубоя, когато сините за малко не поведоха. Таранът на гостите Бадара отново бе много активен и притесняваше синята защита и техния вратар.

Първият гол бе дело на друг търновски играч с добри прояви в срещата - Велко Батрович. Голът падна чак в 61-та минута, след груба грешка на вратаря на противника.

Изравнителен гол обаче стана факт 10 минути по-късно.

Засега "виолетовите" нямат победа под ръководството на Красимир Балъков, но болярите измъкнаха важна точка на „Герена“. Тази седмица великотърновските футболисти играха сърцато и срещу ЦСКА, но допуснаха поражение с 1:2.