starazagorautre.bg

Верея започна подготовка с 20 футболисти

„Берое“ преотстъпи Ахмед на „Верея“

Домакините от Пловдив постигнаха минимална победа с 1:0

Верея гостува на Ботев в първата си контрола от лятната си подготовка за новото първенство в Първа лига, което стартира на 21 юли. Домакините от Пловдив постигнаха минимална победа с 1:0, съобщава fcvereya.bg.
В 3-та минута Густаво отправи удар към вратата на Верея, който беше спасен от Георги Георгиев. В 12-та минута Верея организира добра атака, която завърши с удар на Симеон Мечев към вратата на Ботев, но вратарят Чворович спаси.
В 32-та минута Филип Филипов удари напречената греда на старозагорската врата.Малко по - късно Милен Танев отправи силен изстрел, но топката профуча край вратата на пловдивчани. В 36-та минута Терзиев отправи удар, но той мина над вратата на Верея.
След почивката в 55-та минута Антон Огнянов отправи опасен удар от фаул, но топката излезе в аут. Ботев отговори с чудесен удар на Густаво Афонсо, който обаче срещна напречната греда.
В 65-та минута домакините откриха резултата. Густаво центрира от фаул, а Димитър Пиргов засече с глава топката и откри резултата 1:0.
В 80-та минута Бризола остана сам срещу Цинцарски и се опита да го прехвърли, но кълбото премина покрай вратата.
Съставът на Верея: Георги Георгиев, Здравко Илиев, Иво Иванов, Емил Йоргенсен, Емин Ахмед, Алексадар Думбу, Милен Танев, Симеон Мечев, Антон Огнянов, Андрей Киофу, Жил Лоусан (Богомил Цинцарски, Теофилис Корупис, Георги Йорданов, Илия Мунин, Атанас Панов, Ангел Максимов, Кунг Фай, Илия Йорданов)