Марица U17 завърши груповата фаза без загуба

Никол Дулева отново стана топреализатор в двубоя с 21 точки

Девойките младша възраст на Марица (Пловдив) завършиха груповата фаза на националните финали на Държавното първенство по волейбол до 17 години в София без загуба.
Маричанки победиха с 3:0 (25:14, 25:15, 25:21)* Пирин (Разлог).
Никол Дулева отново стана топреализатор в двубоя с 21 точки, а с 13 се отчете Никол Николова.
За Пирин Яна Михайлов беше най-резултатна с 8.
В другата среща от Група А Бдин-Вида (Видин) победи драматично с 3:2 (25:21, 21:25, 15:25, 25:22, 15:8)* ДКС Варна (Варна) в директна среща за класиране на полуфиналите.
Марица спечели групата с пълен актив от 9 точки, втори остана Бдин-Вида с 5, ДКС Варна е на третото място с 4 и утре ще играе за петата позиция срещу Казанлък Волей (Казанлък). Пирин Разлог завърши без точка на последното 4-то място и утре ще играе за седмото място в крайното класиране срещу Ахил (София).
Днес от 17:00 б.в. в зала Люлин Марица среща ЦСКА (София) в битка за място на финала. В първия полуфинал от 15:00 б.в. домакинът Левски (София) играе срещу Бдин-Вида.
Днешната среща ще можеш да следиш и на живо с лайвскор в сайта на Марица.