Кадър: LokogoTV

dobrichUtre.bg

"Добруджа" излиза днес срещу "Локомотив" в Горна Оряховица

В 92-ата минута

Добруджа спечели точка при гостуването си на Локомотив (Горна Оряховица) в мач от третия кръг на Втора лига. Мачът завърши 1:1, като добруджанци стигнаха до равенството в 92-ата минута чрез попадение на централния защитник Михаил Минков.

Домакините бяха повели в резултата още в 8-ата минута, когато точен бе Кристиян Китов. През първата част Румен Николов имаше добра възможност да изравни. След почивката възпитаниците на Диян Божилов бяха още по-активни и в крайна сметка стигнаха до гол. Той падна в даденото от главния съдия продължение, когато новото попълнение Михаил Минков се разписа с глава и донесе точката за „жълто-зелените”. Така Добруджа е с 4 точки след първите три кръга и заема осма позиция.

ДОБРУДЖА: 1. Димитър Илиев, 4. Даниел Граматиков - капитан, 3. Явор Колев /74' 8. Станимир Андонов (ж.к.)/, 5. Михаил Минков, 27. Николай Николаев, 22. Ахмед Адемов, 17. Тодор Колев (ж.к.) /80' 94. Кристиян Петков/, 14. Георги Димитров, 99. Денис Кадир /59' 7. Беадир Беадиров/, 10. Румен Николов, 71. Янаки Смирнов (ж.к.)

В следващия кръг добричкият тим посреща Локомотив (София). Мачът е в неделя от 18.00 часа.