Кай Орлинов е носителят на Гран при от "Надежди, таланти, майстори"

Добрич Лайф

15-09-2018, 10:07

Снимка:

DobrichUtre.bg

Автор:

dobrichUtre.bg

Всичко от Автора

Още по Темата:

Днес се открива поредното издание на МММК „Надежди, таланти, майстори“

В зала „Нели Божкова“ се състоя награждаването на лауреатите и галаконцертът на журито и участниците

14-годишният цигулар Кай Орлинов е носителят на Гран при от 22-ия Международен младежки музикален конкурс „Надежди, таланти, майстори“. Музикалният форум бе закрит снощи в Огледална зала "Нели Божкова" от председателя на журито проф. Виктор Чучков. Зам. кметът на община Добрич д-р Емилия Баева поздрави участниците и връчи заедно с членовете на журито грамотите на младите таланти. В огледална зала „Нели Божкова“ се състоя награждаването на лауреатите и галаконцертът на журито и участниците.

КЛАСИРАНЕ  /  RESULTS

10.09.2018 / September, 10

СОЛИСТИ ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ      Първа  А  група    /от 6 до 10 години/

SOLOISTS INSTRUMENTALISTS           First А group          / from 6 up to 10 /

ПИАНО / PIANO

Денислава Хаджиденева                     ДИПЛОМ ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Дейми Велчева                                        ДИПЛОМ ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Богомил Димитров                                ДИПЛОМ ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Duru Ercoşkun / Дуру Еркошкун        ДИПЛОМ ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

DIPLOM FOR EXCELLENT  PERFORMANCE

Мейи Ван                                                   ДИПЛОМ ЗА МНОГО ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ

Емил Иванов                                            ДИПЛОМ ЗА МНОГО ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ

ЦИГУЛКА

Самуил Стойчев                                      ДИПЛОМ ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

 

КЛАВИРНО ДУО ЗА 1 ПИАНО                      Първа група          / до 14 години /

PIANO DUO (ONE PIANO)                    First Age Group    /up to 14  /

 

Can Saraç / Джан Сарач                                    ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Duru Ercoşkun  / Дуру Еркошкун       LAURATE IN THE FIRST AWARD

Втора и Трета награди - не се присъждат

 

СОЛИСТИ ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ      Първа Б група       /от 11 до 13 години/

SOLOISTS INSTRUMENTALISTS                       First B group          /from 11 up to 13 /

ПИАНО / PIANO

Илинка Петрова                                      ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Борил  Христов                                        ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Can Saraç / Джан Сарач                         ЛАУРЕАТ НА ТРЕТА НАГРАДА/LAURATE IN THE  THIRD AWARD

Биляна Динкова               ДИПЛОМ ЗА ЯРКО АРТИСТИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Никол Върбанова                        ДИПЛОМ ЗА ЯРКО АРТИСТИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Диана Гяурова          ДИПЛОМ ЗА НАЙ-ЯРКО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПРОИЗВЕДЕНИЕ ОТ Й. С. БАХ

Борис Иванов  ДИПЛОМ ЗА НАЙ - ЯРКО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПРОИЗВЕДЕНИЕ ОТ БЪЛГ. АВТОР

Николай Петков               ДИПЛОМ ЗА ЯРКО АРТИСТИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Виктория Атанасова       ДИПЛОМ ЗА ЯРКО АРТИСТИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Томас Симеонов              ДИПЛОМ ЗА ЯРКО АРТИСТИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

ЦИГУЛКА

Боряна Желева                 ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Втора награда не се присъжда

Моника Панова                ЛАУРЕАТ НА ТРЕТА НАГРАДА

 

 

 

 

КЛАСИРАНЕ 

11.09.2018

СОЛИСТИ ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ   ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА  / от 14 до 17 години /

 

ВИОЛА

 

Александрина Митева              ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Теодор Хараламбиев                ЛАУРЕАТ НА ТРЕТА НАГРАДА

Крум Иванов                                 ДИПЛОМ ЗА НАЙ- ЯРКО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПРОИЗВЕДЕНИЕ ОТ БЪЛГАРСКИ АВТОР

 

ВИОЛОНЧЕЛО

 

Георгий Михеев               ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

 

 

СОЛИСТИ ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ

ПИАНО

Виктория Петкова           ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Мартин Дариуш Пулз    ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Петър Дюлгеров              ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Теодора Занева               ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Александър Стоянов      ЛАУРЕАТ НА ТРЕТА НАГРАДА

Виктория Влахова           ЛАУРЕАТ НА ТРЕТА НАГРАДА

 

Цвета Атанасова              ДИПЛОМ ЗА ЯРКО АРТИСТИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Теодора Маркова           ДИПЛОМ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА „ДЯВОЛСКО ВНУШЕНИЕ“ ОТ СЕРГЕЙ ПРОКОФИЕВ

 

ЦИГУЛКА

Кай Орлинов                    ГРАН ПРИ

Виктория Маринова       ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Свилена Иванова             ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Паола Ганчева                  ЛАУРЕАТ НА ТРЕТА НАГРАДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КЛАСИРАНЕ

12.09.2018

 

СОЛИСТИ ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ       ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА  / от 18 до 25 г. /

ЦИГУЛКА

Първа награда - не се присъжда

Дамяна Каменова           ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Трета награда - не се присъжда

 

ВИОЛА

Ванеса Христова                          ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Симан - Георги Стаменов         ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Трета награда - не се присъжда

 

ВИОЛОНЧЕЛО

Пръва награда - не се присъжда

Калоян Русев                     ЛАУРЕАТ НА ВТОРА НАГРАДА

Трета награда - не се присъжда

 

СОЛИСТИ ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ  ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА  / от 26 до 35 г. /

ПИАНО

Мария - Десислава Стойчева             ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

                                                                       с номинация за ГРАН ПРИ

Втора и Трета награди - не се присъждат

 

КАТЕГОРИЯ АКОМПАНИМЕНТ

Йоан Балджиев                ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

 

КАТЕГОРИЯ КАМЕРНА МУЗИКА ТРЕТА  ГРУПА от 26 до 25 г.

Сонатно дуо Балджиев - Бенев                   ЛАУРЕАТ НА ПЪРВА НАГРАДА

Йон Балджиев - пиано                                     с номинация за ГРАН ПРИ

Божидар-Матео Бенев - цигулка

 

Втора и Трета награди - не се присъждат



Снимка на Деня

Красотата на парк "Кайлъка"