Роналдо влезе в голов график в Серия А

Вкара важен гол при гостуването на Юве на Фрозиноне

Роналдо влезе в голов график в Серия А. След като три кръга не можеше да отбележи попадение,вече втори мач вкарва за Юве.

В четвъртия кръг при домакинството на Сасуоло отбеляза двете попадения за 2:1. В отминалия пети кръг Юве гостува на уж непретенциозния Фрозиноне. До 81-ата минута резултата бе 0:0. Тогава Кристиано откри резултата и това бе негово трето попадения за два мача.

В междинния шести кръг Ювентус приема Болоня. Очаква се Кристиано да продължи головата си серия. Това би било утеха за червения картон, който получи в Шампионска лига при гостуването на неговия тим на Валенсия. Ще преглътне по-лесно накаанието от евентуално един мач, а той е домакинство на Йънг Бойс.

Със сигурност головете, които започна да вкарва в Серия А ще спомогнат да влезе в голов график и в неговия турнир Шампионската лига.

Разбира се след изтърпяване на наказанието заради червения картон.