Алекс Холстън: Чувствам се чудесно в Марица

plovdivutre

Марица посреща днес водача ЦСКА в Колодрума

Марица U11 проведе открита тренировка

"Харесват ми тренировките", заяви Алекс

Едно от новите попълнения на Марица (Пловдив) Алекзандра Холстън говори пред volleymaritza.bg след дебюта си в Националната волейболна лига при победата над ЦСКА (София) с 3:0 гейма.
„В началото ми беше нервно. Момичетата вече бяха изиграли два мача, в които не можех да участвам, и не ми беше приятно. Така че днес беше много хубаво да мога да изляза на игрището заедно с момичетата, да мога да се състезавам и да поиграя малко голям волейбол. В началото не бях много във форма, но през втория и третия гейм се посъбудих. Определено победата днес беше резултат от отборните усилия. Много ми харесват момичетата. Всички са много мили. И всичко е много близо, което е много хубаво, защото съм свикнала всичко да ми е поне на 40 минути, когато съм у дома. Харесват ми тренировките. Градът е много хубав и има много какво да се прави през свободното ни време. Така че много ми харесва…“