Трета победа за волейболистите от „Дея Спорт“ в Суперлигата, надиграха и пернишкия „Миньор“

Трета победа в националната Суперлига постигнаха волейболистите от "Дея Спорт", които в мач от 12-ия кръг в зала "Младост" надиграха с 3:1 гейма тима на пернишкия "Миньор".

Досега момчетата на треньорката Весела Братоева бяха записали успехи срещу "Черно море" като гости във Варна и срещу русенския "Дунав" у дома.

Бургазлии поведоха срещу перничани с 2:0, като затвориха геймовете съответно при 25:20 и 25:19 точки. Гостите успяха да върнат интригата с 25:21 в третата част, но радостта им беше кратка.

Резултатът в четвъртия гейм 25:13 категорично доказва превъзходството на "Дея Спорт".

В следващия 13-ти кръг от Суперлигата бургаският отбор гостува в Пазарджик на носителя на купата на България "Хебър".