"Марица" загрява за "Безие" с мач срещу ЦСКА

Срещата ще се проведе днес от 16:00

Отборът на Марица (Пловдив) гостува на ЦСКА (София) в среща от 11-ия кръг в НВЛ. Двубоят ще се проведе днес от 16:00 б.в. в зала Васил Симов в София.
В сряда шампионките победиха Перун (Варна) с 3:0 (25:11, 25:5, 25:7) в първа среща от четвъртфиналите в турнира за Купа България. Това ще е генерална репетиция за маричанки, които на 20 февруари, сряда, от 18:00 б.в. в зала Колодрума приемат френския шампион Безие (Безие) в търсене на първа историческа победа в групите на Шампионската лига.
Също в сряда ЦСКА загуби като гост от Раковски (Димитровград) с 2:3 (16:25, 18:25, 25:15, 25:23, 14:16) в първи двубой от четвъртфиналите за Купата.
Във временното класиране в НВЛ момичетата на Иван Петков са лидери с пълен актив от 30 точки и само един загубен гейм. ЦСКА е четвърти със 17 точки.
Първата срещу между Марица и ЦСКА през този сезон в НВЛ се проведе на 25 ноември в зала Колодрума в Пловдив и беше спечелен от Жълто-сините с 3:0 (25:15, 27:25, 25:15).